Vacatures Techniek

Sudori Mig / Mag / Tig (Munca in Olanda)

Lucru în Țările de Josca ca sudor!

  • Plaats Bucuresti
  • Salaris Tussen €14,00 en €16,00 per uur
  • Opleiding Vmbo / Mavo / Havo / Vwo / Mbo
  • Vakgebied Techniek

Over het bedrijf

Cautam sudori cu experienta in campul muncii pentru diferiti clienti din Olanda!

Wat ga je doen?

  • Sudarea a produselor metalice
  • Construirea structurilor cu ajutorul  desenului tehnic
  • Efectuarea controlului de calitate
  • Supravegherea securitatii in munca
  • Utilizarea corectă a uneltelor și mașinilor puse la dispozitie
Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Post de sudor full-time in baza unui contract de muncă olandez
  • Locuinta dotata si utilata
  • Asistență în asigurarea de sanatate
  • Salariul între 2200 și 2800 EUR brut pe lună
  • Transportul la domiciliu-servici organizat de noi
  • 24 de zile de vacanță + indemnizație ATV
  • Angajarea pensiilor după 6 luni de lucru
  • Asistență din partea coordonatorului roman când este necesar

Wie ben jij?

  • Aveți experiență in sudură MIG / MAG
  • Puteți lucra independent si in echipa
  • Constituie un avantaj dacă aveți unul sau mai multe certificate (135, 136, 138 și 141)
  • Puteți comunica în limba olandeză, engleză și / sau germana

Meer informatie

 Vrei să afli mai multe înainte de a aplica? Te rugăm să contactezi biroul nostru Flex Service Groep din Duiven direct la +31316340084 sau recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Interesse?