Vacatures Techniek

Spawacz TIG (Holandia, Zagranica)

Praca Holandia (Varsseveld). Pasjonujesz się technologią metalową i jesteś zapalonym i zmotywowanym spawaczem lub monterem? Chcesz pracować w przyjaznej i entuzjastycznej firmie w Holandii? Jesli tak , to mamy dla Ciebie świetną pozycję jako spawacz TIG!

  • Plaats Warszawa
  • Uren per week 38 tot 40 uren per week
  • Salaris Tussen €14,00 en €16,00 per uur
  • Opleiding Ongeschoold / Vmbo / Mavo / Havo / Vwo / Mbo / Hbo
  • Vakgebied Techniek

Over het bedrijf

Jako Spawacz TIG  będziesz pracować dla klienta w zakresie obróbki metali i spawania.

Wat ga je doen?

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem w zakresie spawania i konstrukcji  na podstawie rysunków.. Twoja praca będzie się składać z:

  • Spawanie TIG produktów
  • Budowanie konstrukcji z rysunków
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
  • Opieka i nadzór nad bezpieczeństwem pracy
  • Prawidłowe używanie narzędzi oraz maszyn
Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Umowe holenderska
  • Zakwaterowanie I ubezpieczenie
  • Doskonałe wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy, zgodne z wiedzą i doświadczeniem
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc koordynatora

Wie ben jij?

  • Kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • Potrafisz dobrze czytać rysunki techniczne
  • Świetnie wykonujesz swoją pracę zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Znasz jezyk angielski

Meer informatie

 Chcesz dowiedzieć się więcej przed aplikacją? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Interesse?