Industrie- en Productiemedewerker

Se caută muncitori in producție! (Munca in Olanda)

Îți place să îți sufleci mânecile și ești pregătit pentru o nouă provocare? Se caută muncitori in producție în Olanda!

  • Plaats Bucuresti
  • Opleiding Vmbo / Mavo / Havo / Vwo / Mbo
  • Vakgebied Industrie / Productie

Over het bedrijf

Căutăm angajați de producție pentru mai mulți clienți în diferite locații. Este vorba despre locuri de muncă în industria alimentară, industria betonului și industria tehnică.

Wat ga je doen?

Veți contribui la buna desfășurare a întregului proces de producție, lucra într-o echipă și veți putea fi repartizat pe scară largă. Gândiți-vă la diverse activități de producție: operarea mașinilor, turnarea și finisarea, citirea desenelor și curățarea pieselor. Nici o zi nu este la fel, deoarece toate produsele sunt realizate special la comandă. Un loc de muncă provocator în care nu te vei plictisi niciodată! Programul de lucru variază  in schimburi diferite.

Wat krijg je er voor terug?

  • Post cu normă întreagă (40 de ore pe săptămână)
  • Programul de lucru variază între turele de zi și turele de noapte
  • Cazare în Țările de Jos
  • Transport la locul de muncă
  • 25 de zile de concediu pe an + indemnizație ATV
  • Condiții bune de lucru în care siguranța este pe primul loc
Toon meerToon minder

Wie ben jij?

  • O persoană cu adevărat dornică de acțiune!
  • Sunteți interesat de tehnologie sau de industria alimentară
  • Îți place munca fizică și activă
  • Aveți o bună cunoaștere a limbii engleza.
  • Cineva care oferă calitate

Meer informatie

 Vrei să afli mai multe înainte de a aplica? Te rugăm să contactezi biroul nostru Flex Service Groep din Duiven direct la +31316340084 sau recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Interesse?