Pracownik produkcji w fabryce betonu (Holandia, Zagranica)

Praca w Holandii! Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracownik├│w produkcji w fabryce betonu. Czy jestes pracownik produkcji ktorego szukamy? Nastepnie cytaj szybko!

  • Plaats Kraków
  • Uren per week 40 uren per week
  • Salaris Tussen ÔéČ12,50 en ÔéČ14,50 per uur
  • Opleiding Ongeschoold
  • Vakgebied Industrie / Productie

Over het bedrijf

Naszego klienta jest fabryce betonu w Holandii.

Wat ga je doen?

  • Monta┼╝ i demonta┼╝ form betonowyc
  • Nak┼éadanie zbroje┼ä i ┼é─ůcze┼ä
  • Wylewanie i przerabianie betonu
  • Wszelkiego rodzaju prace porz─ůdkowe
Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o holendersk─ů umow─Ö o prac─Ö
  • Dobre zakwaterowanie (1 lub 2 osoby)
  • Pomoc w za┼éo┼╝eniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • Wynagrodzenie mi─Ödzy ÔéČ2000 a ÔéČ2200 brutto miesi─Öcznie
  • Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawc─Ö
  • 24 dni urlopowe + dodatek ATV
  • Odprowadzanie sk┼éadek emerytalanych (po 6-ciu miesi─ůcach)
  • Pomoc polskiego koordynatora

Wie ben jij?

  • Posiadasz do┼Ťwiadczenie jako pracownik budowlany/pracownik przy produkcji betonu (co najmniej 2 miesi─ůce)
  • Jetse┼Ť dok┼éadny i punktualny
  • Jetse┼Ť dost─Öpny od zaraz
  • Potrafisz porozumiewa─ç si─Ö na poziomie komunikatywnym w j─Özyku holendreskim, angielskim lub niemeckim

Meer informatie

Chcesz dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej przed aplikacj─ů? Skontaktuj si─Ö bezpo┼Ťrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op ├ę├ęn van de onderstaande buttons te klikken.