Industrie- en Productiemedewerker

Pracownik produkcji (Holandia, Zagranica)

Szukasz fajnej pozycji z wieloma możliwościami? A także dobre zarobki? Prosimy o kontakt w celu omówienia wszystkich opcji.

  • Plaats Warszawa
  • Salaris €14,55 per uur
  • Opleiding Ongeschoold
  • Vakgebied Industrie / Productie

Over het bedrijf

Alpha Deuren znajduje się w Didam i jest producentem wysokiej jakości przemysłowych bram segmentowych ISO i ALU. Drzwi dostarczane sa do ponad 24 krajów. Do Alpha Deuren można łatwo dojechać samochodem z Arnhem/Nijmegen i Doetinchem, ale także z obszaru przygranicznego Emmerich/Kleve! Przyjemna atmosfera pracy, ciepli koledzy i przyziemna mentalność to dla nas ważne wartości.

Alpha Deuren ma następujące godziny pracy: jeden tydzień od poniedziałku do piątku w godzinach 05:00 - 13:45. Drugi tydzień od poniedziałku do czwartku od 13:45 do 23:10 oraz w piątki do 20:30. W ten sposób Twój weekend zawsze zaczyna się na czas! Jeśli przyjedziesz do nas do pracy, masz gwarancję, że otrzymasz zróżnicowaną rolę z dużą ilością miejsca na własną inicjatywę i rozwój. Jesteś ambitny i chcesz się szybko rozwijać? W każdym dziale są takie możliwości.

Toon meerToon minder

Wat ga je doen?

Poszukujemy różnych pracownikow do różnych działów:

  • Montaż paneli; współpracujesz z kolegami, aby dodać odpowiednie części. Zrobisz to na lini produkcyjnej lub przy stole roboczym
  • Ekspedycja; tutaj jesteś zajęty łączeniem odpowiednich akcesoriów z formularza zamówienia, upewniając się, że paczka jest gotowa do wysyłki i upewniając się, że rozmieszczenie paneli jest prawidłowe w działach
  • Prace montażowe; Tutaj pracujesz nad montażem szyn i systemów rolek, w których będą się toczyć drzwi
  • Kontrole jakości; jakość ma ogromne znaczenie w Alpha Deuren

Wat krijg je er voor terug?

  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, 32-40 godzin tygodniowo w systemie dwuzmianowym
  • Dopłaty za zmiany i nadgodziny zgodnie z CAO metalektro, 13,85 € na godzinę. Zasiłek za pracę na dwie zmiany wynosi 14,5%
  • Praca z perspektywą na przyszłość. Jeśli dobrze sobie radzisz, masz szansę na stałe zatrudnienie!
  • Alpha rozwija się i szuka ludzi, którzy chcą się z nią rozwijać
  • Zwrot pieniedzy za dojazdy  0,19 € za km
  • Mili koledzy i dobry proces wprowadzający!

Wie ben jij?

  • Jestes otwarty na nowe
  • Lubisz pracę fizyczną i aktywną
  • Znasz jezyk angielski lub niemiecki
  • Szukasz pracy na dlugi okres czasu

Meer informatie

Chcesz dowiedzieć się więcej przed aplikacją? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Meer weten?

Magdalena Bunkowska
Interesse?