Industrie- en Productiemedewerker

Kierowca wózka widÅ‚owego (Holandia, Zagranica)

Masz certyfikat na wózek widłowy i szukasz (nowego) wyzwania w Beneden-Leeuwen (Gelderland)? Potrafisz też pracować samodzielnie i masz duże poczucie odpowiedzialności i dobrą mentalność do pracy? W takim razie szukamy Ciebie! Mamy dla Ciebie świetną ofertę jako kierowca wózka widłowego w branży spożywczej! Przeczytaj ogłoszenie!

  • Plaats Warszawa
  • Uren per week 40 tot 50 uren per week
  • Salaris Tussen €11,50 en €12,50 per uur
  • Opleiding Ongeschoold / Vmbo / Mavo / Havo / Vwo / Mbo
  • Vakgebied Industrie / Productie

Over het bedrijf

Nasz klient oferuje kompleksowe usługi w zakresie przetwórstwa soków i płynów oraz ich procesu logistycznego.

Wat ga je doen?

Dla naszego klienta w Beneden-Leeuwen poszukujemy kierowcy wózka widłowego, który jest dostępny w pełnym wymiarze godzin i ma elastyczne podejście (brak mentalności od 9 do 5). Jako kierowca wózka widłowego jesteś odpowiedzialny za dostawę i odbiór produktów w różnych punktach procesu produkcyjnego. Bierzesz pod uwagę terminowy transport, aby proces mógł nadal przebiegać optymalnie.

  • Transport produktów za pomocÄ… wózka widÅ‚oweg
  • oPomoc przy zaÅ‚adunku i rozÅ‚adunku
  • Przetwarzanie listów przewozowych
  • Przyczyniasz siÄ™ do tworzenia bezpiecznego Å›rodowiska pracy dla siebie i swoich współpracowników 
Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Pensja; stawka godzinowa brutto 11,50 €
  • Dodatek za zmianÄ™ (stanowisko na 3 zmiany)
  • 24 dni urlopu w roku
  • Fajnych kolegow
Toon meerToon minder

Wie ben jij?

  • Masz doÅ›wiadczenie w prowadzeniu wózka widÅ‚owego
  • Posiadasz certyfikatJestes kolezenski i potrafisz pracowac w zespole
  • Komunikatywny jÄ™zyk angielski lub niemiecki w mowie 
Toon meerToon minder

Meer informatie

Chcesz dowiedzieć się więcej przed aplikacją? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Toon meerToon minder

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Interesse?