Industrie- en Productiemedewerker

Pracownik Produkcji w Holandii (Holandia, Zagranica)

Praca w Holandii! Lubisz zakasać rękawy i jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Poszukujemy pracowników produkcyjnych dla kilku klientów w różnych lokalizacjach. Dotyczy to stanowisk w branży spożywczej, betonowej i technicznej.

  • Plaats Łódź
  • Uren per week 40 tot 50 uren per week
  • Salaris Tussen €11,16 en €13,00 per uur
  • Opleiding Brak edukacji
  • Vakgebied Przemysł / Produkcja

Over het bedrijf

Mamy wolne miejsca pracy w branży spożywczej, betonowej i technicznej.

Wat ga je doen?

  • Pomożesz zadbać o sprawny przebieg całego procesu produkcyjnego.
  • Bedziesz pracowac w zespole i na roznych stanowiskach.
  • Bedzie Praca na różnych działach produkcyjnych:

Produkcja w branzy betonowej : Obslugiwanie maszyn, wykonczeniowka, czytanie rysunku technicznego i czyszczenie części.
Produkcja w branzy spozywczej i technicznej: obslugiwanie maszyn, rozne prace produkcyjne, pakowanie.

Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Stanowisko w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo)
  • Godziny pracy roznia sie między dniowkami a praca na  zmiany
  • Wynagrodzenie: €11,16 - €13 bez dopłaty za różne zmiany
  • Dodatek za dojazd do prac
  • Dobre warunki pracy, w których bezpieczeństwo jest najważniejsze

Wie ben jij?

  • Jestes otwarty na nowe wyzwaniaInteresujesz się technologią przemysłu spożywczegoLubisz pracę fizyczną i aktywną
  • Znasz jezyk angielski lub niemiecki
  • Szukasz pracy na dlugi okres czasu

Meer informatie

 Chcesz dowiedzieć się więcej przed aplikacją? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Meer weten?

Justyna Turek
Interesse?