Industrie- en Productiemedewerker

Post vacant operator/angajat în producÈ›ie (Munca in Olanda)

Împreună cu colegii tăi, ești responsabil de conducerea și operarea mașinilor și instalațiilor pentru procesul de producție zilnic. Lucrezi într-o echipă de aproximativ 10 colegi și raportezi managerului de producție.

  • Plaats BucureÈ™ti
  • Uren per week 40 uren per week
  • Salaris Tussen €14,00 en €15,00 per uur
  • Opleiding Needucat
  • Vakgebied Industrie / Productie

Over het bedrijf

Compania noastră de familie cu activitate internațională produce cărămizi de fațadă, pavele de lut și dale de piatră și oferă soluții pentru fațade și străzi. Totul începe cu procesul de producție, în care poți juca un rol indispensabil. Vino și contribuie la dezvoltarea companiei noastre și la proiecte interesante pentru un mediu de viață sustenabil.

Wat ga je doen?

Vei opera și vei construi instalații în mod independent.Identifici defecțiunile și efectuezi reparații minore.Realizezi verificări ale procesului și păstrezi mașinile și locul de muncă curate.Citești ordinele de producție și le convertești în setările mașinilor.Realizezi verificări vizuale ale calității produselor.În același timp, respecți standardele noastre de calitate, siguranță și igienă.

Este important pentru noi ca misiunea noastră să vă atragă. Împreună cu clienții și colegii noștri, realizăm proiecte în mediul de viață, cum ar fi construcția de străzi și grădini și realizarea de fațade. Prin soluțiile noastre, dorim să contribuim la crearea unui mediu de viață și de lucru durabil, care să fie semnificativ și pentru generațiile viitoare. O muncă de care să fim mândri!

Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Loc de muncă full-time, în trei schimburi (40 de ore săptămânale garantate)
  • Salariu între 14 È™i 15 EUR brut pe oră în funcÈ›ie de experiență
  • Spor de noapte È™i indemnizaÈ›ie de călătorie (0,21 eur / km)
  • 25 de zile de concediu pe an
  • Perspectiva obÈ›inerii unui contract permanent cu angajatorul
  • O mulÈ›ime de oportunități de a-È›i dezvolta talentele
  • Asinstență din partea coordonatorului român pe toată periada angajării
  • Cazare (casă de proprietate a agenÈ›iei, nu camping sau trailerpark)

Wie ben jij?

Un nivel de lucru și de gândire VMBO și/sau Vapro A/B, cu aptitudini tehnologice.Experiență într-un mediu de producție.O atitudine de lucru flexibilă și independentă și bune abilități de comunicare.O abordare rezistentă la stres, proactivă și dorința de a te implica în mod activ..Pasiune pentru tehnică și atenție la detalii.Un accent natural pe siguranță.

Meer informatie

Doriți să aflați mai multe înainte de a aplica? Contactați direct biroul nostru Flex Service Groep, adresa de e-mail: recruitment@flexservicegroep.nl, numărul de telefon: 0316-340084.

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Meer weten?

Remus Costin
Interesse?