• Home
  • Vacatures
  • Techniek
  • Sudor / Lăcătuș construcții din oțel inoxidabil (Munca in Olanda) in Gendringen

Sudor / Lăcătuș construcții din oțel inoxidabil (Munca in Olanda)

Aveți experiență în sudură Tig / Mig-Mag și puteți lucra în echipă? Căutăm un sudor / lăcătuș construcții din oțel inoxidabil pentru clientul nostru din Varsseveld (Olanda). Interesat? Citiți postul vacant și răspundeți rapid!

  • Plaats Gendringen
  • Salaris Tussen €14,00 en €16,00 per uur
  • Opleiding Vmbo / Mavo / Havo / Vwo / Mbo
  • Vakgebied Techniek
  • Contracttype Uitzendbasis

Wat ga je doen?

În calitate de sudor / lăcătuș construcții din oțel inoxidabil, veți suda și asambla produse din oțel inoxidabil de înaltă calitate. De asemenea, veți inspecta lucrările de sudură al propriului proiect.

  • Lucrul cu ajutorul desenelor tehnice
  • Sudarea și asamblarea produselor din oțel inoxidabil
  • Inspectarea lucrărilor de sudură
Toon meerToon minder

Over het bedrijf

Clientul nostru este furnizor și specialist în prelucrarea oțelului. Vă veți alătura unei echipe prietenoase și muncitoare, iar compania oferă oportunități ample de formare și dezvoltare în carieră.

Wie ben jij?

  • Experiență în sudură Tig / Mig-Mag
  • Comunicativ
  • Responsabil
  • Punctualitate și lucru în echipă

Wat krijg je er voor terug?

  • Lucrări variate
  • Salariu brut de 15 € pe oră
  • Oportunități de formare și dezvoltare în carieră
  • O slujbă cu normă întreagă în cadrul unei echipe entuziaste

Meer informatie

Sunteți sudorul / lăcătușul pe care îl căutăm? Aplicați direct prin butonul aplicației sau contactați-ne la:

+31 316 340084 / +31 682259398

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Onze consultant

Remus Costin