Monter konstrukcji stalowych (Holandia, Zagranica)

Chcesz pracowac w Holandii! Masz doświadczenie w montowaniu kontrukcji stalowych i potrafisz pracowac w zespole? Poszukujemy monterow konstrukcji stalowych dla naszego klienta w Gendringen (Holandia). Jestes zainteresowany? Przeczytaj ofertę i szybko reaguj!

  • Plaats Gendringen
  • Uren per week 40 tot 50 uren per week
  • Salaris Tussen €15,26 en €16,00 per uur
  • Opleiding Ongeschoold / Vmbo / Mavo / Havo
  • Vakgebied Techniek
  • Contracttype Uitzendbasis

Wat ga je doen?

Jako monter konstrukcji stalowych będziesz  montować na podstawie wysunku technicznego wysokiej jakości produkty ktore zostana nastepnie pospawane przez spawaczy.

Toon meerToon minder

Over het bedrijf

Nasz klient jest dostawcą i specjalistą w obróbce stali. Dołączysz do przyjaznego i pracowitego zespołu, a firma oferuje szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.

Wie ben jij?

  • Potrafisz pracowac  z rysunkami technicznymi
  • Masz doswiadczenie przy montowaniu wyrobów stalowych
  • Potrafisz pracowac samodzielnie jak i w zespole

Wat krijg je er voor terug?

  • Wynagrodzenie brutto 14€ za godzinę
  • Dodatki zmianowe Umowe na holenderskich warunkach
  • Praca na pełen etat w entuzjastycznym zespole
  • Zatrudnienie na dlugi okres czasu

Meer informatie

Jesteś zainteresowany?
Jesteś monterem którego szukamy? Aplikuj bezpośrednio za pomocą przycisku aplikacji lub skontaktuj się z nami pod adresem: Recruitment@flexservicegroep.nl lub pod numerem telefonu 0316340084

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Onze consultant

Justyna Turek