Industrie- en Productiemedewerker

Pracownik produkcji cegieł (Holandia, Zagranica)

Dla dużego producenta ceramiki i chodników poszukujemy Pracownika produkcji cegieł!

  • Plaats Katowice
  • Uren per week 40 uren per week
  • Salaris €14,55 per uur
  • Opleiding Ongeschoold
  • Vakgebied Industrie / Productie

Over het bedrijf

Nasz klient jest największym na świecie producentem ceramicznych materiałów budowlanych i chodnikowych, posiadającym kilka lokalizacji w Europie. Oferta produktów obejmuje zarówno cegły elewacyjne, jak i cegły do ścian wewnętrznych, parapety, kostki brukowe i dachówki.Klientami firmy są architekci, handlowcy budowlani, deweloperzy projektów i wykonawcy. Poszukują pracownikow do produkcji tych materiałów.

Wat ga je doen?

  • Sortowanie produktów końcowych
  • Asystowanie operatorom maszyn
  • Obsluga linii produkcyjnych
  • Wszelakie prace porzadkowe
Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Stawka €14,55 brutto na godzine
  • Praca na pelen etat z mozliwscia nadgodzin
  • Zakwaterowanie blisko firmy
  • Dodatki zmianowe Umowa holenderska

Wie ben jij?

  • Komunikatywny język angielski w mowie
  • Chec pracy w zespole
  • Elastycznosc i chec pracy w weekendy i na 2 zmiany
  • Doswiadczenie mile widziane

Meer informatie

Chcesz dowiedzieć się więcej przed aplikacją? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Meer weten?

Magdalena Bunkowska
Interesse?