Operator Suwnicy (Holandia, Zagranica)

Chcesz pracowaz w Holandii jako Operator Suwnicy?

  • Plaats Veenendaal
  • Uren per week 40 uren per week
  • Salaris Tussen ÔéČ12,55 en ÔéČ12,98 per uur
  • Opleiding Ongeschoold / Vmbo / Mavo / Havo / Vwo / Mbo / Hbo / Wo
  • Vakgebied Industrie / Productie
  • Contracttype Uitzendbasis

Wat ga je doen?

B─Ödziesz odpowiedzialny za za┼éadunek ci─Ö┼╝ar├│wek, przechowywanie i przenoszenie prefabrykat├│w betonowych na terenie firmy. Do tego s┼éu┼╝y suwnica, kt├│ra b─Ödziesz obs┼éugiwa┼é za pomoc─ů sterowania radiowego. B─Ödziesz przenosi┼é si─Ö razem z za┼éadunkiem, aby mie─ç lepsz─ů wiadom┼Ť─ç. B─Ödziesz znajdowa┼é si─Ö w zwi─ůzku z tym na wysoko┼Ťci, oczywi┼Ťcie w pe┼éni zabezpieczony.

  • Za┼éadunek/roz┼éadunek ci─Ö┼╝ar├│wek przy pomocy suwnicy
  • Obs┼éuga suwnicy
  • Przenoszenie prefabrykat├│w betonowych
  • Przestrzeganie zasad bezpiecze┼ästwa!
Toon meerToon minder

Over het bedrijf

B─Ödziesz pracowa┼é firmie zajmuj─ůcej si─Ö produkcj─ů betonu.

Wie ben jij?

  • Lubisz pracowa─ç na zewn─ůtrz
  • Jeste┼Ť do┼Ťwiadczonym operatorem suwnicy i posiadasz odpowiednie uprawnienia
  • Potrafisz pracowa─ç w zespole i mo┼╝na ci zaufa─ç
  • Jeste┼Ť gotowy do pracy na dwie zmiany
  • Posiadasz certyfikat VCA
  • Prawo jazdy jest dodatkowym atutem

Wat krijg je er voor terug?

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o holendersk─ů umow─Ö
  • Zakwaterownie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zarobki mi─Ödzy ÔéČ2200 a ÔéČ2400 brutto na miesi─ůc
  • Sk┼éadki emerytalne po 6 miesi─ůcach pracy
  • Dodatek ATV
  • Pomoc polskiego koorydnatora w razie potrzeby

Meer informatie

Jeste┼Ť zainteresowany?
Wy┼Ťlij list motywacujny i CV na:  recruitment@flexservicegroep.nl
Wi─Öcej informacji otrzymasz kontaktuj─ůc si─Ö z Flex Service Groep w Duiven.
Telefon : +31610142325 lub +31610010884 +31652021747

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op ├ę├ęn van de onderstaande buttons te klikken.

Onze consultant

Angelika Czaja