Malarz - Lakiernik (Holandia, Zagranica)

Dla naszego klienta w Geldorp poszukujemy doświadczonych malarzy-lakiernikow!

  • Plaats Warszawa
  • Uren per week 40 uren per week
  • Salaris €14,15 per uur
  • Opleiding Ongeschoold / Vmbo / Mavo / Havo
  • Vakgebied Bouw

Over het bedrijf

Naszym klientem jest firma, która powstała w 1965 roku. Firma rozrosła się do odnoszącej sukcesy firmy zajmującej się kompleksowym lakierowaniem farb przemysłowych. Nasz klient pracuje dla małych i dużych firm zaopatrzeniowych oraz dla krajowych i międzynarodowych producentów produktów końcowych w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, dóbr konsumpcyjnych i obronnej

Wat ga je doen?

  • czyszczenie głównie materiałów stalowych
  • lakierownie metalowych elementow
Toon meerToon minder

Wat krijg je er voor terug?

  • Wynagrodzenie brutto 14,15€ za godzinę
  • Umowe na holenderskich warunkach
  • Praca na pełen etat w entuzjastycznym zespole
  • Zatrudnienie na dlugi okres czasu
  • Auto firmowe
  • Zakwaterowanie

Wie ben jij?

  • Masz doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomosc jezyka angielskiego

Meer informatie

Chcesz dowiedzieć się więcej przed aplikacją? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem Flex Service Groep w Duiven pod numerem +31316340084, albo mailowo przez recruitment@flexservicegroep.nl

Spreekt deze baan je aan?

Solliciteer dan snel op deze functie of deel de vacature met iemand die bij deze functie past door op één van de onderstaande buttons te klikken.

Meer weten?

Magdalena Bunkowska
Interesse?